REFERENCIE


"Pre tých ktorý pochybujú o tejto agentúre chcem len toľko dodať, že Austria Agency patrí k jedným z mála spoľahlivých a korektných agentúr. Poznám mnoho ľudí ktorí sa dostali do Rakúska pracovať práve cez túto agentúru, ktorá je 100% spoľahlivá, takže nie je to iba môj názor. Do budúcna želám p. Kamilovi Gregorovi všetko dobré, nech pokračuje vo svojej práci tak dobre ako doposiaľ a pre všetkých ostatných vrelo odporúčam osloviť práve túto agentúru."

Zdenka Szabova


"Jediná seriózna agentúra, s ktorou nemám absolútne žiadnu negatívnu skúsenosť. Pán mi prácu sprostredkoval 2x a v prípade akéhokoľvek problému vždy poradil a vyhovel. Som otvorená ďalšej spolupráci a Vám, pán Gregor, za všetko mnohokrát ďakujem. Nech sa darí.. (Kolmoková)"

Maja Kolmoková

"Do Rakúska som šla cez túto agentúru, tiež som sa trochu bála ale určite ju odporúčam. Pracovala som v jednom hotely vyše troch rokov (od r.2011). Chcem sa veľmi pekne poďakovať a prajem všetko dobre v novom roku p. Gregor. S pozdravom Eva Čajková"

Eva Čajková

"Tato agentura,je naozaj spolahliva,moj manzel pracuje v Rakúsku a nevrátil sa! Len vám chcem povedať, že ponúkajú prácu čo sa týka gastronómie! Ak im zavoláte všetko sa dozviete priamo od nich. Máme s touto agentúrou veľmi dobré skúsenosti."

Miroslava

"Odporúčam spoluprácu s agentúrou Austria Agency...pracujem vďaka nej od mája 2014."

Gabika Mrížová

"Aj ja mam veľmi dobrú skusenosť s agentúrou Austria Agency, Kamil je veľmi príjemný človek. Našiel môj inzerát a cca do 3 dní som mala robotu, kde som tiež veľmi spokojná. Odporúčam všetkým známym. ĎAKUJEM Andrea"

Andrea

"Týmto sa chcem poďakovať p. Gregorovi za jeho prístup a snahu. Napriek tomu, že trvalo žijem v Rakúsku som tento rok mala problém nájsť si prácu. Pracovala som cez leasingovú spoločnosť - čo je v Rakúsku úplne normálne, ausländer má veľmi malú šancu zamestnať sa priamo vo firme. V leasingovke je to jednoducho tak, že povedia človeku dnešný deň bol tvoj posledný pracovný a všetko je ok...Hľadala som teda prácu narýchlo, čo bol dosť problém, lebo bol 15. december. P.Gregor mi našiel prácu do troch dní a napriek prvým odmietnutiam zo strany zamestnávateľov som napokon predsa len prácu od 19. 12 dostala. Musím napísať, že napriek obavám, všetko, čo bolo povedané ohľadom práce a napísané v zmluve bolo dodržané. Nemôžem nič iné, len ešte raz poďakovať, popriať agentúre a p. Gregorovi veľa úspechov a odporučiť agentúru každému, kto naozaj chce pracovať."

Anna